Solveere – dystrybutor skanerów 3D David, ogłasza specjalną promocję dla użytkowników tych urządzeń w Polsce. Oferta skierowana jest do obecnych, jak również nowych klientów firmy. Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z oferty i podadzą hasło “CD3D” mogą liczyć na obniżkę ceny nawet o 15%. Promocja jest ważna tylko przez najbliższe dwa tygodnie – do 15.06.2016 r.

Firma David 3D to jeden z wiodących producentów skanerów 3D oraz oprogramowania do skanowania 3D na świecie. Solveere – dystrybutor tej marki w Polsce, przygotował specjalną promocję dla użytkowników skanerów 3D. Od teraz, każdy użytkownik skanera 3D David SLS-2 może nabyć specjalny upgrade KIT, który zamieni jego skaner 3D w wersję SLS-3 HD.

W skład ulepszonego zestawu wchodzą:

  • kamera DAVID-CAM-4 (rozdzielczość 1920 x 1200, 50 fps)
  • uchwyt montażowy do kamery
  • dedykowane soczewki
  • kabel USB 3.
Foto: Anna Schneider / neon fotografie www.neon-fotografie.de

Foto: Anna Schneider / neon fotografie www.neon-fotografie.de

Dzięki temu zestawowi, prędkość skanowania 3D oraz jego rozdzielczość mogą się zwiększyć dwukrotnie. Aby to osiągnąć, należy podłączyć nową kamerę do gniazda USB 3 w komputerze. Dotychczasowi klienci firmy David 3D otrzymają 15% zniżki na wszystkie jej produkty zamówione do dnia 15.06.2016 r. Warunkiem otrzymania rabatu jest podanie podczas składania zamówienia hasła „CD3D”.

Nowi klienci również mogą powoływać się na to samo hasło – otrzymają 10% zniżki.

scan

Jeśli chcesz poznać szczegóły techniczne nowego rozwiązania oraz koszty zestawu wyślij zapytanie ofertowe na adres [email protected] lub [email protected].

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować