W czasach pandemii wiele firm boryka się z problemami przerwania łańcucha dostaw. Z tego powodu firma 3DGence, producent przemysłowych drukarek 3D, zajmujący się również wdrożeniami technologii addytywnych, przygotowała ofertę specjalną dla wszystkich przedsiębiorstw. 

Producent obniża ceny swoich przemysłowych drukarek 3D o 30%. W ramach oferty cena urządzenia 3DGence INDUSTRY F340 jest niższa o 26 900 zł. Jest to flagowy model producenta, dedykowany dla przemysłu. Posiada certyfikat TÜV Rheinland, który potwierdza powtarzalność i wysoką jakość produkcji, oraz bezpieczeństwo działania urządzenia. 

INDUSTRY F340 pozwala na wytwarzanie przyrostowe detali o złożonej geometrii i wysokiej wytrzymałości mechanicznej. Maszyna daje możliwość druku z szerokiej gamy materiałów. Modele wykonane z PC i PEEK charakteryzują się wysoką wytrzymałością mechaniczną i odpornością na działanie wysokich temperatur. Urządzenie jest dedykowane do prototypowania, czy drukowania akcesoriów wykorzystywanych na hali produkcyjnej. Niemniej jednak z powodzeniem może wytwarzać funkcjonalne komponenty maszyn, modele koncepcyjne i makiety. Części wytworzone na INDUSTRY F340 mogą być używane w wielu sektorach przemysłu np. automotive, lotnictwie czy przetwórstwie. 

W promocyjnej ofercie maszyna jest dostarczana wraz z modułem PRO, który pozwala na drukowanie z materiałów ABS, PP czy ASA. Firmy, które zdecydują się na zakup urządzenia do 15.12.2020, będą mogły je nabyć w promocyjnej cenie 55 000 zł netto. 

Wiele przedsiębiorstw produkcyjnych zmaga się z podjęciem decyzji o zakupie drukarki 3D. Większość z nich chce mieć pewność, że przed zakupem otrzyma profesjonalne wsparcie techniczne producenta, a wybrana maszyna będzie wytwarzać wysokiej jakości detale. 3DGence, producent drukarek 3D z serii INDUSTRY, gwarantuje pełne wsparcie przedsprzedażowe, oraz późniejszy support i serwis. Oferowane przez firmę maszyny są dedykowane do zastosowań przemysłowych. 

Jak mówi Karol Kula, Dyrektor Sprzedaży 3DGence, oferta specjalna to krok w stronę przedsiębiorców, którzy chcieliby wdrożyć technologie przyrostowe jeszcze w tym roku, a ze względu na problemy związane z pandemią nie mogli sobie na to pozwolić. Dodatkowo, zastosowanie druku 3D w firmach produkcyjnych pomoże rozwiązać problemy związane z przerwaniem łańcucha dostaw. Właśnie dlatego w tym trudnym okresie, firma 3DGence, zdecydowała się tak znacznie obniżyć cenę swojego flagowego modelu. Dzięki temu przedsiębiorstwa, które chcą zastosować wytwarzanie przyrostowe, będą mogły usprawnić procesy produkcyjne, oraz zmniejszyć koszty wytwarzania części zamiennych, prototypów, czy komponentów końcowego użytku. 

Aby skorzystać z oferty specjalnej wystarczy skontaktować się z działem sprzedaży firmy 3DGence pod adresem [email protected].

Ilość urządzeń w ofercie specjalnej ograniczona
Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like

More in News