Nasz sobotni konkurs właśnie startuje – dziś nieco wcześniej niż zwykle 😉 Do wygrania jest ABS renomowanej firmy Verbatim w kolorze czarnym. Filament przeznaczony jest do pracy na niskobudżetowych drukarkach 3D, drukujących w technologii FDM. Średnica filamentu to 1,75 mm.

Specyfikacja materiału jest dostępna pod tym adresem. Zanim weźmiesz udział w konkursie, upewnij się, czy materiał może być drukowany na twojej drukarce 3D? Pamiętaj, że w druku 3D z ABS niezbędny jest podgrzewany stół roboczy!

Szybkie przypomnienie zasad konkursu:

  • poniżej znajdują się trzy pytania konkursowe
  • osoba, która jako pierwsza prześle prawidłowe odpowiedzi na adres e-mail: [email protected], wygrywa nagrodę główną, w postaci rolki materiału ABS Verbatim w kolorze czarnym
  • osoby, które zajmą drugie i trzecie miejsce, otrzymają próbki filamentu o wadze 100 gram
  • ogłoszenie wyników nastąpi dziś o godzinie 20:00
  • zwycięzcy zostaną poproszeni o przesłanie nam kompletu danych kontaktowych do siebie, aby przesłać zdobyte nagrody.

PYTANIA KONKURSOWE:

  1. Kto jest właścicielem firmy Verbatim?
  2. Z produkcji jakich rzeczy oprócz filamentów słynie Verbatim (wymień 5 produktów)?
  3. Gdzie i kiedy Verbatim po raz pierwszy zaprezentował światu swoje filamenty (podaj nazwę wydarzenia oraz rok i miesiąc)?

Czas start. Czekamy na zgłoszenia mailowe…

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować

Więcej w News