Nasz sobotni konkurs właśnie startuje. Do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę D&R 3D Filament – producenta specjalistycznych filamentów do drukarek 3D z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Nagrodą główną jest jedna, kilogramowa rolka nowego filamentu w ofercie firmy – BIOFLEX, a nagrodami za II i III miejsce w konkursie są aż półkilogramowe próbki tego samego materiału.

Filamenty są przeznaczone dla niskobudżetowych drukarek 3D drukujących w technologii FDM. Zanim weźmiesz udział w konkursie, sprawdź czy filament konkursowy będzie można używać na twojej drukarce 3D – oszczędzi to ewentualnych rozczarowań…

Szybkie przypomnienie zasad konkursu:

  • dziś, w godzinach 10:00 – 15:00, na CD3D pojawi się artykuł konkursowy, w którym zostaną zadane trzy pytania
  • pytania będą dotyczyły firmy D&R 3D Filament, jak również oferowanych przez nią produktów
  • osoba, która jako pierwsza prześle prawidłowe odpowiedzi na adres e-mail: [email protected], wygrywa nagrodę główną, w postaci 1 kg materiału BIOFLEX
  • osoby, które zajmą drugie i trzecie miejsce, otrzymają po 0,5 kg materiału BIOFLEX
  • ogłoszenie wyników nastąpi dziś, o godzinie 20:00
  • zwycięzcy zostaną poproszeni o przesłanie nam kompletu danych kontaktowych do siebie, aby móc rozdystrybuować zdobyte nagrody.

PYTANIA KONKURSOWE:

  1. Na bazie jakiego materiału jest oparty filament BIOFLEX: ABS czy PLA?
  2. Jak brzmi nazwa handlowa materiału PC będącego w ofercie D&R 3D Filament?
  3. W którym roku została założona firma D&R 3D Filament?

Czas start. Czekamy na zgłoszenia mailowe…

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

Comments are closed.

You may also like

More in News