Zgodnie z poniedziałkowymi zapowiedziami – nasz konkurs właśnie wystartował! Do wygrania jest Nylforce Carbon – materiał kompozytowy, składający się z nylonu oraz włókna węglowego (ok. 20% masy), zapewniający twarde i mocne wydruki. Filament przeznaczony jest do pracy na niskobudżetowych drukarkach 3D, drukujących w technologii FDM. Nylforce Carbon dostarcza Aye Aye Labs.

Specyfikacja materiału jest dostępna pod tym adresem. Zanim weźmiesz udział w konkursie, upewnij się, czy materiał może być drukowany na twojej drukarce 3D?

Szybkie przypomnienie zasad konkursu:

  • poniżej znajdują się trzy pytania konkursowe
  • osoba, która jako pierwsza prześle prawidłowe odpowiedzi na adres e-mail: [email protected], wygrywa nagrodę główną, w postaci rolki materiału Nylforce Carbon
  • osoby, które zajmą drugie i trzecie miejsce, otrzymają po 100 gr tego materiału na testy
  • ogłoszenie wyników nastąpi dziś o godzinie 20:00
  • zwycięzcy zostaną poproszeni o przesłanie nam kompletu danych kontaktowych do siebie, aby firma Aye Aye Labs mogła przesłać zdobyte nagrody.

PYTANIA KONKURSOWE:

  1. Z jakiego kraju pochodzi producent filamentu Nylforce Carbon?
  2. Producentem jakiej drukarki 3D jest polski dystrybutor tego filamentu – Aye Aye Labs?
  3. Z jakiego miasta w Polsce pochodzi polski dystrybutor filamentu Nylforce Carbon – Aye Aye Labs?

Czas start. Czekamy na zgłoszenia mailowe…

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Comments are closed.

You may also like

More in News