Nasz sobotni konkurs właśnie startuje! Do wygrania jest PLA firmy Spectrum Filaments w kolorze złotym. Filament przeznaczony jest do pracy na niskobudżetowych drukarkach 3D, drukujących w technologii FDM. Do wyboru są dwie średnice filamentu.

Specyfikacja materiału jest dostępna pod tym adresem. Zanim weźmiesz udział w konkursie, upewnij się, czy materiał może być drukowany na twojej drukarce 3D?

Szybkie przypomnienie zasad konkursu:

  • poniżej znajdują się trzy pytania konkursowe
  • osoba, która jako pierwsza prześle prawidłowe odpowiedzi na adres e-mail: [email protected], wygrywa nagrodę główną, w postaci rolki materiału PLA Spectrum Filaments w kolorze złotym
  • osoby, które zajmą drugie i trzecie miejsce, otrzymają komplety próbek różnych kolorów i różnych materiałów oferowanych przez Spectrum Filaments
  • ogłoszenie wyników nastąpi dziś o godzinie 20:00
  • zwycięzcy zostaną poproszeni o przesłanie nam kompletu danych kontaktowych do siebie, aby firma Spectrum Group mogła przesłać zdobyte nagrody.

PYTANIA KONKURSOWE:

  1. Kiedy po raz pierwszy na łamach CD3D pojawiła się informacja o Spectrum Filaments?
  2. Jakie średnice filamentów oferuje Spectrum Filaments?
  3. Wymień wszystkie odcienie zielonego, jakie są w ofercie Spectrum Filaments (podaj ich nazwy handlowe)?

Czas start. Czekamy na zgłoszenia mailowe…

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

Comments are closed.

You may also like

More in News