Konkurs „Liderzy inżynierii < 40” powstał z myślą o nagradzaniu i wyróżnianiu osiągnięć młodych specjalistów z branży produkcyjnej, którzy mają realny wpływ na sukces swojej branży. Organizatorem plebiscytu jest wydawca czasopism „Control Engineering Polska” i „Inżynieria & Utrzymanie Ruchu”. Podczas uroczystej gali, 22 lutego 2018 w warszawskim hotelu Mariott, tytuł „Lidera Inżynierii 2017” otrzymał Marek Kantowski, R&D Lead Engineer w VERASHAPE.

Plebiscyt „Liderzy inżynierii < 40” promuje osoby poniżej 40 roku życia, które swoją pracą przyczynili się do sukcesu zarówno swojego zakładu, jak i całej branży. Najlepsi inżynierowie oceniani są w oparciu o następujące kryteria: wpływ na wyniki finansowe; innowacyjność firm, w których byli lub są nadal zatrudnieni, zakres odpowiedzialności w stosunku do wieku, kompetencje w zakresie inżynierii, opinie współpracowników, szefów, kolegów, a także zainteresowania i hobby związane lub niezwiązane z inżynierią itp.

Nagrodzony tytułem „Lidera Inżynierii 2017” Marek Kantowski, to absolwent Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Rzeszowskiej. Jeden z głównych konstruktorów drukarek 3D VSHAPER, kierujący pracami działu R&D. Twórca patentu PL.227645 na “Grzejną platformę wydruku z niezależnie sterowanymi sekcjami grzejnymi“, wykorzystywaną jako platforma robocza w drukarkach 3D pracujących w systemie osadzania topionego materiału.

Marek Kantowski to także współautor innowacyjnej 5-osiowej drukarki przyrostowej tworzonej przy wsparciu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, zaprezentowanej po raz pierwszy podczas targów formnext 2017 we Frankfurcie. Współtwórca drukarki 3D przeznaczonej do zastosowań medycznych – VSHAPER MED, którą po raz pierwszy zaprezentowano podczas targów Hannover Messe 2017.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować