ROSA3D – producent filamentów do drukarek 3D typu FDM / FFF, poszerza ofertę kolorów filamentów PLA Starter o trzy nowe pozycje: różowy, fioletowy i koralowy pastel. Filamenty są dostępne w średnicy 1,75 mm i można je już zamawiać zarówno bezpośrednio u producenta jak i oficjalnych dystrybutorów. Materiały występują w formie szpul o wadze 0,8 kg, w cenie 49,00 PLN.

Filamenty z serii PLA Starter zostały stworzone z myślą o początkujących użytkownikach drukarek 3D. Charakteryzują się niskim skurczem oraz brakiem emisji nieprzyjemnego zapachu podczas procesu drukowania 3D. Wydruki cechują się bardzo dobrą adhezją warstw oraz odwzorowaniem szczegółów detalu. Są stworzone z biodegradowalnego biopolimeru, tj. składników dopuszczonych do kontaktu z żywnością.

PLA Starter posiada podwyższone zakresy temperaturowe niż tradycyjne PLA – zalecana temperatura druku 3D to 210- 240°C. Praca z nimi nie wymagają posiadania podgrzewanego stołu, ale jeżeli drukarka 3D jest w niego wyposażona to zalecana temperatura to 50-70°C.

Nowe kolory filamentów można zamawiać:

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like