W maju pisaliśmy o konkursie na najlepszy projekt 3D ogłoszony przez serwis CG Trader. Wśród licznych nagród były m.in. drukarka Ultimaker, bony rabatowe do sklepów on-line z projektami do druku 3D oraz możliwość darmowego druku przedmiotów. Kluczowym warunkiem dla zgłaszanych projektów było to, aby projekt… dało się wydrukować. W każdym bądź razie, konkurs już się zakończył, a o to jego finaliści…

1 miejsce - Traveler Źródło: www.cgtrader.com

1 miejsce – Traveler
Źródło: www.cgtrader.com

Zwycięzcą zostało popiersie “Wędrowca” autorstwa designera 3D – Chee. Projekt spełniał wszystkie najważniejsze kryteria – był nowatorski, oryginalny, koncepcyjny i bardzo dobrze wymodelowany. I tak, dał się wydrukować. Chee wgrał na serwis całą serię modeli tego typu postaci, utrzymanych w koncepcji sc-fi i klimatem zbliżonych do “Obcego” czy “Predatora“. Tak więc to Chee został posiadaczem nowego Ultimakera.

2 miejsce - generator napięcia napędzany ręcznie Źródło: www.cgtrader.com

2 miejsce – generator napięcia napędzany ręcznie
Źródło: www.cgtrader.com

Drugie miejsce zajął projekt autorstwa Evena Erichsena – ręczny generator napięcia. Wirnik kręci się z prędkością do 4000 rpms i produkuje ok. 40 voltów.

3 miejsce - Zombie Hunter Źródło: www.cgtrader.com

3 miejsce – Zombie Hunter
Źródło: www.cgtrader.com

Trzecie miejsce zajęło popiersie Zombie Huntera autorstwa Ola Sundberga. Wydrukowany projekt można było zobaczyć niedawno… w Kielcach, gdzie został zaprezentowany przez Wulfnora.

Poniżej projekty które zajęły 3 najlepsze miejsca w kategorii PORTFOLIO:

1 miejsce -  Źródło: www.cgtrader.com

1 miejsce –  Sam Abbott Design
Źródło: www.cgtrader.com

cg trader 05

2 miejsce – Othar
Źródło: www.cgtrader.com

cg trader 06

3 miejsce – Jeremie Brunet
Źródło: www.cgtrader.com

Źrodło: www.cgtrader.com

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować

Więcej w Projekty 3D