Nasz dzisiejszy konkurs na Nylforce Carbon od Aye Aye Labs, jest już oficjalnie zakończony. Tak jak się spodziewaliśmy, rozstrzygnął się on w ciągu zaledwie kilku minut, a i odpowiedzi na pytania nie przysporzyły nikomu większych problemów. Skuteczność w prawidłowym odpowiadaniu na pytania była stuprocentowa.

W konkursie do wygrania była pełna rolka filamentu Nylforce Carbon za zajęcie pierwszego miejsca oraz po 100 gram za zajęcie drugiego i trzeciego. Ponadto, w ramach tego konkursu, uruchomiliśmy dodatkowy, przeznaczony dla użytkowników forum MójRepRap.pl.

Oto lista zwycięzców:

I MIEJSCE – Bartłomiej Gaczorek – rolka Nylforce Carbon
II MIEJSCE – Bartłomiej Michna – 100 gr Nylforce Carbon
III MIEJSCE – Sebastian Rodoń – 100 gr Nylforce Carbon

Nagroda specjalna dla użytkowników MRR – Grzegorz Biernacki – rolka ABS HBot 2,85 mm.

Ze wszystkimi laureatami skontaktujemy się mailowo w najbliższy poniedziałek, w celu ustalenia szczegółów przesłania nagród. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i już teraz możemy oficjalnie zapowiedzieć, iż wkrótce spotkamy się ponownie, przy kolejnym konkursie tego typu.

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

2 Comments

  1. Jutro mam urodziny, to będzie świetny prezent od CD3D i Aye Aye Labs! Trzymam za słowo z kolejnymi konkursami, najlepiej takimi kreatywnymi – na wydruki – może być ciekawie:)

    Pozdrawiam!

    1. Tym bardziej gratulujemy 🙂 Wszystkiego najlepszego!

Comments are closed.

You may also like

More in News