Nasz dzisiejszy konkurs ze  Spectrum Filaments jest już oficjalnie zakończony. I tym razem rozstrzygnął się w ciągu zaledwie kilku minut, chociaż jedno z pytań o dziwo przysporzyło niektórym użytkownikom pewne problemy. Poniżej zamieszczamy prawidłowe odpowiedzi.

W konkursie do wygrania była rolka filamentu PLA w kolorze złotym ze Spectrum Filaments, za miejsca II i III przysługują komplety próbek innych materiałów / kolorów producenta.

Prawidłowe odpowiedzi:

  1. Kiedy po raz pierwszy na łamach CD3D pojawiła się informacja o Spectrum Filaments? – 25.06.2015 r.
  2. Jakie średnice filamentów oferuje Spectrum Filaments? – 1,75 mm i 2,90 mm
  3. Wymień wszystkie odcienie zielonego, jakie są w ofercie Spectrum Filaments (podaj ich nazwy handlowe)? – Forrest Green, Shrek`s Green.

Oto lista zwycięzców:

I MIEJSCE – Michał Nawrot
II MIEJSCE – Bartłomiej Banaszewski
III MIEJSCE – Michał Nowak

Ze wszystkimi laureatami skontaktujemy się mailowo w najbliższy poniedziałek, w celu ustalenia szczegółów przesłania nagród. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i do zobaczenia za tydzień, podczas kolejnego konkursu tego typu!

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Comments are closed.

You may also like

More in News