Dzisiejszy konkurs z Blackfrog.pl jest już oficjalnie zakończony. W konkursie do wygrania była głowica drukująca E3D Lite6, natomiast za miejsca II i III można było otrzymać podkładki do drukarek 3D firmy Gamplate.

Właścicielem sklepu Blackfrog.pl jest firma Karambola, istniejąca na rynku e-commerce od 2012 r. Jest doskonale znana w społeczności RepRap, dostarczając wysokiej jakości komponentów do niskobudżetowych drukarek 3D, a od pewnego czasu również filamenty i drukarki 3D. Aktualnie firma posiada w ofercie aż 13 modeli drukarek 3D! Ponadto, wprowadza na polski rynek wiele nowości – tak było chociażby w przypadku Dimafixu, preparatu do pokrywania stołów roboczych drukarek 3D w celu zwiększania przyczepności drukowanych modeli, tak jest i teraz w przypadku Gamplate – podkładki na stół roboczy drukarek 3D.

Prawidłowe odpowiedzi:

  1. Z jakiego kraju pochodzi producent głowic – E3D? – E3D Online ma siedzibę w Oxfordshire, w Wielkiej Brytanii.
  2. Jakie polskie drukarki 3D ma w ofercie Blackfrog.pl? – DDDBot (Bigger, Duo, Panorama), 3NOVATICA (GATE 1.0, GATE 2.0, FLEXA) oraz 3D Kreator (KREATOR MOTION)
  3. Podaj pełną nazwę właściciela sklepu Blackfrog.pl? – Wojciech Gurdek KARAMBOLA.

Oto lista zwycięzców:

I MIEJSCE – Marcin Żółkoś
II MIEJSCE – Monika Długosz
III MIEJSCE – Tomasz Kozioł.

Ze wszystkimi zwycięzcami skontaktujemy się mailowo w najbliższy poniedziałek, w celu ustalenia szczegółów przesłania nagród. Wyjątkowo, tym razem nagrody zostaną rozesłane do zwycięzców dopiero po 20 sierpnia. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i do zobaczenia za tydzień, podczas kolejnego konkursu!

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować

Więcej w News