Dzisiejszy konkurs z Filaments4U jest już oficjalnie zakończony. W konkursie do wygrania były bardzo atrakcyjne nagrody w postaci rocznej licencji na program ZW3D Lite oraz filamentów HIPS z 3D Universal i PLA z Thorsten 4f.

Sklep internetowy Filaments4U posiada bardzo bogatą ofertę, zajmując się sprzedażą filamentów, drukarek 3D, skanerów 3D, akcesoriów do druku 3D oraz oprogramowania do projektowania przestrzennego. Świadczy również usługi druku 3D i skanowania 3D. Twórca i właściciel sklepu – Łukasz Długosz, zasłynął swego czasu publikacją na łamach naszego serwisu świetnego tekstu / tutorialu, w którym prezentował zasadę konfiguracji i uruchamiania OctoPi – serwera drukowania 3D opartego o Raspberry Pi.

Prawidłowe odpowiedzi:

  1. Skaner 3D jakiej firmy ma w ofercie sklep Filaments4U? – FabScan
  2. Wymień rodzaje filamentów jakie sklep Filaments 4U ma w swojej ofercie? – ABS, PLA, Laywoo-D3, Laybrick, FilaFlex, HIPS, Uni ABS, PC/ABS, PET
  3. Podaj pełną nazwę producenta oprogramowania ZW3D oraz jego siedzibę (miasto i kraj)? – Guangzhou, Chiny.

Oto lista zwycięzców:

I MIEJSCE – Łukasz Dmitruk
II MIEJSCE – Ewa Murawka
III MIEJSCE – Marta Jaskułowska.

Ze wszystkimi zwycięzcami skontaktujemy się mailowo w najbliższy poniedziałek, w celu ustalenia szczegółów przesłania nagród. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy.

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

Comments are closed.

You may also like

More in News