Dzisiejszy konkurs z Verbatim jest już oficjalnie zakończony. W konkursie do wygrania była rolka filamentu ABS w kolorze czarnym o średnicy 1,75, natomiast za miejsca II i III można było otrzymać po 100 gram próbek tego samego materiału.

Verbatim to duża, międzynarodowa korporacja, specjalizująca się przede wszystkim w produkcji nośników pamięci, jednakże jej katalog produktów jest bez porównania bardziej szeroki. Od zeszłego roku firma jest obecna w branż druku 3D, produkując i sprzedając wysokiej jakości filamenty używane w drukarkach 3D drukujących w technologii FDM.

Prawidłowe odpowiedzi:

  1. Kto jest właścicielem firmy Verbatim? – firma Verbatim powstała w 1969 r. jako Information Terminals Corporation. W 1978 r. zmieniła nazwę na Verbatim. Od 1990 r. jej właścicielem jest Mitsubishi Chemical Corporation, występujący od 2005 r. pod nazwą Mitsubishi Chemical Holdings Corporation.
  2. Z produkcji jakich rzeczy oprócz filamentów słynie Verbatim (wymień 5 produktów)? – nośniki CD, DVD, Blue-Ray, dyski SSD, karty SD, pen-drive`y (USB flash), oświetlenie LED i OLED, jak również szereg innych akcesoriów do komputerów osobistych.
  3. Gdzie i kiedy Verbatim po raz pierwszy zaprezentował światu swoje filamenty (podaj nazwę wydarzenia oraz rok i miesiąc)? – Targi Konsumenckie IFA, odbywające się w Berlinie w dniach 5-10 września 2014.

Oto lista zwycięzców:

I MIEJSCE – Przemysław Bąchorek
II MIEJSCE – Michał Nawrot
III MIEJSCE – Grzegorz Olech.

Ze wszystkimi laureatami skontaktujemy się mailowo w najbliższy poniedziałek, w celu ustalenia szczegółów przesłania nagród. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i do zobaczenia za tydzień, podczas kolejnego konkursu! Tym razem do wygrania będą zupełnie inne nagrody, co ogłosimy w najbliższy poniedziałek 🙂

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

Comments are closed.

You may also like

More in News