Lubelska firma SEB-COMP specjalizuje się w sprzedaży komputerów i akcesoriów komputerowych, a od pewnego czasu również drukarek 3D, filamentów oraz całego szeregu akcesoriów związanych z drukiem 3D. Jednocześnie zajmuje się prowadzeniem dwóch sklepów stacjonarnych – w Lublinie oraz Warszawie.

Oferta firmy poszerzyła się o ciekawą serię nowych produktów, które zainteresują przede wszystkim użytkowników drukarek 3D pracujących w technologii DLP. SEB-COMP oferuje materiały eksploatacyjne od australijskiego producenta Monocure – żywice cechuje fakt, że są całkowicie kompatybilne z szeregiem urządzeń dostępnych na rynku.

SEB-COMP oferuje dwa rodzaje żywic:

  • Monocure 3D Standard Resin – żywica przeznaczona do stosowania w drukarkach DLP 3D. Kompatybilna z urządzeniami:  Moonray S, Moonray D, Peopoly Moai, Phrozen Make, B9Creator, FlashForge Hunter, Uniz Slash+, XYZPrinting Nobel 1.0A, Kudo 3D Titan 2
  • Monocure 3D Rapid Resin – żywica przeznaczona do stosowania w drukarkach DLP 3D typu LED o długościach fali UV do 420 nm, dostępna w dwóch pojemnościach (500 oraz 1000 ml). Kompatybilna z urządzeniami:  Wanhao Duplicator 7, Anycubic Photon, XAYAV Model V, FLSUN S, Micromake L2.

Oferta żywic Monocure w sklepie SEB-COMP

Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej seb-comp.pl.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like