SEB-COMP, dostawca rozwiązań z zakresu technologii przyrostowych, otworzył nowy sklep stacjonarny, w którym dostępne będą drukarki 3D i materiały, akcesoria i części eksploatacyjne, oraz skanery 3D. Kolejna filia sklepu mieści się we Wrocławiu, przy alei Ludomira Różyckiego 1C/105.

SEB-COMP Wrocław znajduje się w byłej siedzibie 3dl.tech i 3D Printers, kojarzony z produkcją drukarek 3D HBOT F300.

W związku z otwarciem nowej siedziby obowiązuje rabat 20% na wszystkie filamenty. Można go zrealizować zarówno w sklepie internetowym www.drukarki3d.seb-comp.pl oraz w sklepach stacjonarnych w Warszawie, Wrocławiu, Lublinie i Katowicach. Promocja trwa od 8 do 14 lutego lub do wyczerpania zapasów.

Aby uzyskać rabat na zakupy online, w koszyku należy wpisać kod „WROCŁAW”, kod działa również w następujących siedzibach stacjonarnych SEB-COMP:

Promocja dotyczy wszystkich filamentów dostępnych w sklepach SEB-COMP, zarówno materiałów o średnicy 1,75 jak i 2,85 mm. Rabat obowiązuje zarówno dla materiałów podstawowych, np. PLA w różnych wariantach kolorystycznych, jak i technicznych takich jak PA12+CF15. Jest to doskonała okazja, aby uzupełnić zapasy materiałów eksploatacyjnych 20% taniej.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like