Historia SEB-COMP sięga 2010 roku, kiedy to otworzony został pierwszy stacjonarny sklep – cztery lata później przedsiębiorstwo zaangażowało się w sprzedaż drukarek 3D. Od tego czasu wiele się zmieniło – asortyment powiększył się o kolejne urządzenia, powstały dwa kolejne stacjonarne punkty sprzedaży, a firma rozszerzyła działalność szkoleniową, uruchamiając szkołę 3D with me.

Firma starając się, aby być jak najbardziej przyjazną dla klientów uruchomiła nową promocję. Od teraz przy zakupie dowolnej drukarki 3D lub skanera 3D oprogramowanie ZW3D Mini dostępne jest z 50% rabatem.

ZW3D Mini to elastyczne oprogramowanie dla projektantów stwarzające wiele możliwości pracy nad projektem, gwarantując efektywne i stabilne działanie. Wersja Mini wykorzystywana do modelowania 3D jest wyposażona w wiele interaktywnych funkcji z DWG. Oprogramowanie zapewnia użytkownikom ZWCAD integralne działanie w 2D i 3D, pozwalając jednocześnie na redukcję kosztów i optymalizację czasu pracy nad projektem.

ZW3D Mini umożliwia otwieranie oraz zapisywanie plików do formatów neutralnych(STEP, IGES, PARASOLID). Co ważne, jest to moduł ZW3D Lite bez translatorów, co oznacza, że nie otwiera plików SolidWorks, CATIA, Creo, Inventor itp.

50-procentowy rabat oznacza, że cena przy zakupie drukarki 3D lub skanera będzie wynosiła 2990 zł netto. Produkt można wybrać z rozwijalnej listy znajdującej się przy każdym z wspomnianych produktów dostępnych w sklepie.

Oferta dostępna na stronie: www.drukarki3d.seb-comp.pl.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować