Szał promocji z okazji przedświątecznych wyprzedaży dotarł również do branży druku 3D! SEB-COMP, sklep z sprzętem elektronicznym oraz materiałami eksploatacyjnymi do druku 3D, rozpoczyna promocję – od dzisiaj HBOT 3D F300 będzie dostępny w cenie jedynie 17 000 PLN. Promocja potrwa do 23.11.2018 roku.

HBOT jest polskim producentem desktopowych drukarek 3D, przeznaczonych do użytku profesjonalnego – model F300 charakteryzuje się dużym obszarem roboczym o wymiarach 30 x 30 x 30 cm. Dodatkowo, zamknięta komora oraz grzany stół o mocy 300 W, możliwe jest tworzenie wydruków 3D o dużych gabarytach z materiałów wymagających określonych warunków procesu wytwórczego.

Dodatkowo drukarka 3D jest przyjazna użytkownikowi, obsługa zapewniana jest poprzez dotykowy wyświetlacz LCD – uproszczony interfejs nie wymaga od użytkownika wiedzy specjalistycznej. Urządzenie jest przystosowane do pracy ciągłej, zapewnia wysoką prędkość druku, dokładność pozycjonowania głowicy i powtarzalność.

Drukarka 3D w całości produkowana jest w Polsce, na podzespołach renomowanych producentów co gwarantuje jej wysoką jakość –  zespół R&D zlokalizowany we Wrocławiu dba o ciągły rozwój urządzenia i jego oprogramowania oraz testuje i sukcesywnie wprowadza do oferty nowe materiały do druku 3D specjalnie do drukarek 3D firmy HBOT 3D.

Więcej informacji na stronie internetowej SEB-COMP.

Magdalena Przychodniak
Redaktor Naczelna Centrum Druku 3D. Inżynier biomedyczny śledzący najnowsze doniesienia dotyczące biodruku oraz zastosowań druku przestrzennego w nowoczesnej medycynie.

    Brak możliwości dodawania komenarzy

    Może cię również zainteresować