Marka Seb-comp działa na rynku już od dekady. W ciągu ostatnich lat firma nieustannie rozwijała nowe obszary działalności, stając się czołowym dystrybutorem drukarek 3D i filamentów w Polsce. Seb-comp działa zarówno on-line jak i stacjonarnie – obecnie posiada aż cztery oddziały na terenie całej Polski.

Obecnie, firma sukcesywnie zwiększa grono swoich Klientów – zarówno tych biznesowych, jak i detalicznych. W stałej ofercie – do wyboru – posiada ponad 200 modeli różnych urządzeń – profesjonalnych drukarek 3D, jak i tych przeznaczonych do użytkowania dla absolutnych amatorów. Atutem specjalistów Seb-comp jest nie tylko profesjonalny serwis, ale i obszerna baza wiedzy o druku 3D, którą dzielą się podczas szkoleń z zakresu programowania drukarek.

Teraz, z okazji swoich dziesiątych urodzin ogłosili konkurs, w którym główną nagrodą jest drukarka 3D Wanhao I3. Laureaci pozostałych miejsc na podium zostaną nagrodzeni filamentami polskiego producenta Spectrum FIlaments.

Konkurs odbywa się za pośrednictwem portalu Facebook. Więcej szczegółów oraz regulamin dostępne na fanpage Seb-comp oraz w poniższym poście:

KONKURS❗️ KONKURS ❗️ KONKURS ❗️W tym roku obchodzimy 10-lecie istnienia firmy 🎂 Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was…

Opublikowany przez SEB-COMP Środa, 5 sierpnia 2020

Konkurs trwa do przyszłego piątku, 13.08. br.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like

More in SEB-COMP