SEB-COMP – czołowy dostawca drukarek 3D, filamentów oraz akcesoriów do druku 3D, na początku bieżącego miesiąca świętował 10-lecie swojej działalności. Z tej okazji firma przygotowała szereg promocji i akcji specjalnych dla Klientów. Kolejnym z nich jest możliwość uzyskania aż 30% rabatu przy zakupie maksymalnie 10 szpul filamentu Fiberlogy, który jest uruchamiany w chwili zakupu dowolnej drukarki 3D znajdującej się w ofercie firmy.

Rabat na filamenty Fiberlogy można zrealizować zarówno poprzez stronę internetową sklepu SEB-COMP, poprzez zamówienia telefoniczne pod numerem (22) 299 69 89, jak również osobiście, w sklepach stacjonarnych w Warszawie, Łodzi, Lublinie i Katowicach.

To nie jedyna trwająca własnie akcja promocyjna SEB-COMP. Do końca bieżącego miesiąca trwa konkurs, w którym można wygrać drukarkę 3D Wanhao I3 oraz filamenty PLA czołowego polskiego producenta – Spectrum Filaments. Konkurs odbywa się na Facebook – wystarczy zamieścić pod postem go promującym zdjęcie wykonanego przez siebie wydruku z logiem SEB-COMP. Nagrodę główną zdobędzie osoba, której zdjęcie otrzyma do końca sierpnia najwięcej like’ów.

KONKURS❗️ KONKURS ❗️ KONKURS ❗️W tym roku obchodzimy 10-lecie istnienia firmy 🎂 Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was…

Opublikowany przez SEB-COMP Środa, 5 sierpnia 2020

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like