Niedawno informowaliśmy, że SEB-COMP, znany szerokiemu gronu użytkowników sklep z szerokim wachlarzem drukarek 3D i materiałów eksploatacyjnych, świętował swoje dziesięciolecie. Na przestrzeni lat zakres działalności firmy rozszerzył się – SEB-COMP obecnie prowadzi działalność w sektorze edukacyjnym i szkoleniowym. Stał się również wyłącznym dystrybutorem polskiej marki ZMorph.

Teraz SEB-COMP stał się właścicielem marki 3Dltech. Oznacza to, że warszawskie przedsiębiorstwo przejęło sklep internetowy sklep.3dl.tech (którego operatorem było od grudnia 2019), ale weszło w posiadanie również części świadczącej usługi projektowania oraz druku 3D. Dla SEB-COMP to duży krok w stronę budowania silnej pozycji swojej marki w branży druku 3D.

Sklep internetowy sklep.3dl.tech posiada w swojej ofercie urządzenia producentów polskich i zagranicznych – m.in. wspomnianej już marki ZMorph, ale również Zortrax czy Formlabs. Dodatkowo, użytkownicy mają możliwość zaopatrzenia się w materiały eksploatacyjne – żywice oraz filamenty producentów takich jak Zortrax czy Fiberlogy.

Wszelkich szczegółowych informacji na temat marki 3Dltech oraz spraw związanych z obsługą zamówień, realizacją usług czy nowości produktowych udzielą pracownicy SEB-COMP.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like