SEB-COMP – czołowa polska firma dostarczająca zaawansowane rozwiązania do druku 3D, posiada jedną z najbogatszych ofert drukarek 3D i materiałów eksploatacyjnych na rodzimym rynku. Sukcesywnie poszerzana gama dostępnych urządzeń pozwoliła przedsiębiorstwu na ugruntowanie silnej pozycji na rynku technologii addytywnych. Firma posiada cztery punkty handlowe w Polsce, zapewniając najszerszy, bezpośredni dostęp do oferowanych produktów spośród wszystkich firm tego typu w kraju. Teraz SEB-COMP osiąga kolejny kamień milowy, stając się wyłącznym dystrybutorem drukarek 3D na Polskę wrocławskiego ZMorph – czołowego producenta urządzeń tego typu na świecie.

ZMorph to jedna z najdłużej działających, polskich firm na rynku druku 3D. Zdobył międzynarodową popularność jako producent wielofunkcyjnych drukarek 3D, które oprócz technologii wytwarzania addytywnego (z użyciem jednego lub kilku kolorów / materiałów) oferują użytkownikom także możliwość obróbki CNC, druk 3D z materiałów półpłynnych oraz plotowania za pomocą głowicy laserowej. W pracy wykorzystuje autorskie oprogramowanie o nazwie Voxelizer. Aktualnie ZMorph działa w 40 krajach, na pięciu kontynentach.

W sklepie internetowym SEB-COMP, urządzenie dostępne jest w dwóch wariantach wyposażenia:

  • Printing Set – wersja podstawowa, w której skład wchodzi drukarka 3D ZMorph VX, wyposażona w głowicę do druku 3D z filamentu o średnicy 1.75mm z dyszą 0.3mm oraz podgrzewany stół roboczy. Dodatkowo, użytkownik otrzymuje zestaw narzędzi i akcesoriów.
  • Full Set – wersja rozszerzona, której bazą jest drukarka 3D ZMorph VX. Zestaw dodatkowo zawiera głowice do druku 3D z dwóch materiałów, frezowania i plotowania laserowego. Dzięki nowoczesnemu systemowi wymiennych głowic, transfer miedzy metodami wytwarzania jest prosty i szybki, co pozwala na wyjście poza ramy standardowej technologii druku 3D.

Niedawno ZMorph zapowiedział również szereg nowości, których premiery planowane są na przyszły rok. Producent drukarek 3D ma zamiar wprowadzić na rynek kolejne materiały do druku 3D i nowe drukarki 3D – ZMorph 3.0 oraz urządzenie fotopolimerowe wykorzystujące w pracy ekrany LCD.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like