SEB-COM po raz kolejny rozszerza portfolio oferowanych urządzeń. Tym razem, do swojej oferty włączył drukarki 3D ORLLO – urządzenia, wyposażone w kamerę IP do zdalnego podglądu wydruku.

SEB- COMP od powstania w 2010 roku nieustannie rozwija się, poszerzając swoją ofertę i kompetencje w różnych obszarach działalności, których wspólnym mianownikiem są urządzenia elektroniczne. W branży druku 3D SEB-COMP działa od pięciu lat – w tym okresie stał się jednym z liderów rynku w segmencie sprzedaży desktopowych drukarek 3D. Firma działa również w branży szkoleniowej, prowadząc szkołę 3D with me.

W ofercie SEB-COMP dostpne są trzy drukarki 3D marki ORLLO:

  • ORLLO F3D PRO 420 – drukarka 3D z zamkniętą komorą i głowicą rozgrzewającą się do 420°C. Oferuje wysoką precyzję wydruku 3D i pozwala na tworzenie profesjonalnych i komercyjnych wydruków.
  • ORLLO F3D PRO 260 – urządzenie również wyposażone w zamkniętą komorę, posiada głowicę rozgrzewającą się do 260°C. Polecana zarówno zastosowań profesjonalnych, jak i hobbystycznych oraz szkoleniowych.
  • ORLLO F3D PROFI – drukarka 3D rekomendowana do zastosowań domowych, szkoleniowych i hobbystycznych. Jej szczególną zaletą jest atrakcyjna cena.

Wszystkie urządzenia wyposażone są w kamerę IP, która pozwala na zdalne śledzenie przebiegu procesu druku 3D.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like