Informacje do zgłoszenia serwisowego:

Serwis drukarek 3D jest realizowany przez firmę partnerską Centrum Druku 3D – GREENFILL3D Sp. z o.o., w Łodzi, przy ul. Mikołaja Kopernika 36B – przyjazd na serwis do siedziby Klienta wiąże się z opłatą dojazdową i może okazać się mało atrakcyjny finansowo. Drukarka 3D na serwis powinna zostać dostarczona osobiście lub przez firmę kurierską.

GREENFILL3D świadczy tylko i wyłącznie usługi serwisu pogwarancyjnego – nie realizuje napraw serwisowych w ramach ważnej gwarancji (tą powinien świadczyć sprzedawca urządzenia).

Serwis drukarek 3D dotyczy tylko i wyłącznie urządzeń klasy FDM / FFF („filamentowe”) – GREENFILL3D nie prowadzi serwisu drukarek 3D działających w innych technologiach (żywice światłouwardzalne, sproszkowane tworzywa sztuczne lub metale).

Firma specjalizuje się w serwisie lub modyfikacjach urządzeń klasy amatorskiej w szczególności takich firm jak Creality, Anycubic, Anet, Sapphire. Jeżeli posiadasz drukarkę 3D tego typu, ale jej producenta nie ma na liście – prosimy o kontakt – ocenimy czy jesteśmy w stanie podjąć się jej naprawy lub modyfikacji?

GREENFILL3D nie serwisuje drukarek 3D klasy przemysłowej jak Stratasys lub Markforged. Nie serwisuje urządzeń klasy desktopowej jak BCN3D, Flashforge, Rise3D, Ultimaker lub XYZPrinting. Nie serwisuje urządzeń firm już nie istniejących: HBot3D, 3DKreator, 3NOVATICA.

Wypełniając pole „opis problemu”, prosimy pokrótce napisać o jaką czynność serwisową chodzi?

 • podstawowe prace serwisowe
 • nauka obsługi oprogramowania
 • wymiana ekstrudera
 • instalacja modułu do automatycznego poziomowania stołu roboczego
 • wymiana elektroniki sterującej
 • instalacja i konfiguracja modułu WiFi
 • inne.

Jeżeli drukarka 3D „po prostu nie działa” lub „nic na niej nie wychodzi jak powinno”, prosimy spróbować w miarę szczegółowo opisać problem – może okazać się, że jest on dość prozaiczny i będziemy w stanie pomóc zdalnie i bezkosztowo?

Wyślij zgłoszenie:

  Imię i nazwisko:*

  Nazwa firmy lub instytucji:*

  Adres email:*

  Nr telefonu kontaktowego:*

  Nazwa i model drukarki 3D:

  Data zakupu:

  Nazwa firmy od której zakupiono drukarkę 3D:

  Opis problemu lub oczekiwanych modyfikacji:

  Korzystam z oprogramowania:

  Czy drukarka 3D była modyfikowana?

  Interesuje mnie również szkolenie z obsługi drukarki 3D:

  Serwis drukarek 3D – procedura:

  Zgłoszenie urządzenia na serwis drukarek 3D przebiega według następującej procedury:

  • wysłanie zgłoszenia drogą e-mail
  • GREENFILL3D przesyła kosztorys prac z rozdzieleniem na koszty serwisu i ewentualne koszty zakupu dodatkowych komponentów; poinformuje również o przybliżonym terminie naprawy lub wdrożenia modyfikacji sprzętowych – termin może być uzależniony od czasu otrzymania dodatkowych części (z uwagi na aktualną sytuację geopolityczną, czas oczekiwania na wybrane komponenty może być dłuższy)
  • w przypadku akceptacji oferty, Klient dostarcza drukarkę 3D do siedziby GREENFILL3D w Łodzi – osobiście lub przez firmę kurierską; drukarka 3D musi być odpowiednio spakowana i zabezpieczona do transportu
  • po akcji serwisowej wystawiana jest faktura VAT; po jej opłaceniu drukarka 3D jest wydawana Klientowi osobiście lub wysyłana kurierem na wskazany przez niego adres.

  Zapoznaj się z regulaminem świadczenia usług serwisowych.

  GREENFILL3D Sp. z o.o.
  ul. Mikołaja Kopernika 36B
  90-552 Łódź
  tel.: (+48) 537 766 266
  mail: [email protected]

  CD3D
  Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

  Comments are closed.