Sicnova podpisała umowę z firmą Zortrax na wyłączną dystrybucję jej produktów w Hiszpanii, Portugalii i Ameryce Łacińskiej. Sicnova zajmie się sprzedażą pełnego asortymentu olsztyńskiego producenta drukarek 3D. To ważny krok wspierający jeden z kluczowych dla Zortrax kierunków eksportowych. W ofercie hiszpańskiej firmy znajdą się działające w technologii LPD drukarki M300 Plus i M200 Plus oraz Inventure, działająca w technologii LPD Plus. Ponadto do dystrybucji trafią drukarka żywicowa Inkspire oraz pełna gama filamentów, żywic, części i akcesoriów. Sicnova przyjmuje już też zamówienia na najnowszą drukarkę Zortrax – M300 Dual z podwójną ekstruzją, która trafi do klientów w najbliższych tygodniach.

Grupa Sicnova jest jedną z wiodących firm zajmującą się technologią 3D w Europie i krajach hiszpańskojęzycznych. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w obszarze produkcji przyrostowej, a portfolio firmy obejmuje wiodące marki z obszarów druku 3D i skanowania 3D, takie jak Ultimaker, HP, Markforged and Shining3D. Sicnova jest również producentem wielkoformatowych drukarek 3D FFF dla marki JCR3D oraz globalnym sprzedawcą rozwiązań do digitalizacji 3D – CloneInspector.

Sicnova skupi się na umocnieniu swoich kanałów sprzedaży i zwiększeniu obecności firmy Zortrax na rynkach hiszpańskim, portugalskim i latynoamerykańskim.

Cieszymy się, że podjęliśmy współpracę z firmą Sicnova, z pewnością pomoże nam to zwiększyć sprzedaż na rynkach, które są dla nas bardzo atrakcyjne biznesowo. Ostatni rok był dla nas rokiem innowacji – wprowadziliśmy nowe urządzenia, m.in. pierwszą drukarkę żywicową, Zortrax Inkspire i innowacyjne urządzenie do wygładzania wydruków oparami, Apoller. Wszystkie produkty zostały bardzo dobrze przyjęte zarówno przez klientów, jak i zebrały pozytywne opinie w mediach. Teraz, dzięki współpracy z Sicnova, możemy być pewni, że zyskają nową grupę zadowolonych użytkowników” – mówi Rafał Tomasiak, prezes Zortrax.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować