Producent polsko-szwedzkiej drukarki 3D Skriware wychodzi naprzeciw uzdolnionym projektantom i ogłasza konkurs, w którym można wygrać szpule filamentów i sprzęt firmy. “Diabeł tkwi w szczegółach”, zagłębmy się zatem w regulamin.

Projekty należy zgłaszać od 4. lipca do 25. września. Co tydzień do wygrania jest szpula filamentu, a co miesiąc zwycięzca zgarnia jedną drukarkę 3D Skriware.

By zwiększyć swoje szanse na wygraną, warto przyjrzeć się, jak dokładnie rozkładają się etapy konkursu:

  1. miesiąc – od 4. lipca do 2. sierpnia,
  2. miesiąc od 3. sierpnia do 31. sierpnia,
  3. miesiąc od 1. września do 30. września.

Aby wziąć udział w konkursie należy założyć konto na platformie Skrimarket i zamieścić tam model 3D własnego autorstwa (na stronie producenta pojawia się informacja, że projektanci mogą zarabiać na swoich dziełach). Projekt powinien być zapisany w formacie .stl a jego rozmiar nie może przekraczać 60 MB. Użytkownik musi dołączyć do niego również zdjęcie wydrukowanego obiektu lub przynajmniej jego wizualizację. Co ważne, liczba zgłoszeń przypadająca na jednego uczestnika jest nieograniczona.

Skriware 03

Projekty podlegają ocenie trzyosobowego jury, które bierze pod uwagę: popularność, użyteczność, jakość i pomysłowość każdego projektu. Zwycięzcy są informowani o wygranej poprzez e-mail oraz na fanpage’u Skriware. Uwaga – w konkursie otrzymuje się nagrody rzeczowe,  których nie można spieniężyć!

skri konkurs

Zainteresowanych udziałem zapraszamy na stronę konkursu.

Paulina Winczewska
Germanistka, pasjonatka nawet najdziwniejszych i najtrudniejszych języków obcych oraz podróży i eksperymentów kulinarnych. Tłumaczka, która nie boi się nowych technologii i gadżetów. Wolny czas spędza zazwyczaj na pływalni.

    Brak możliwości dodawania komenarzy

    Może cię również zainteresować

    Więcej w News