Na początku kwietnia br., producent skanerów 3D – SMARTTECH, przygotował bezpłatny pakiet pozwalający na przeprowadzenie lekcji on-line, podczas której uczniowie zapoznają się z procesem skanowania 3D oraz inżynierii odwrotnej – SMARTTECH3D EDU. Firma chciała w ten sposób zachęcić młodzież do samodzielnego zgłębiania tajników wiedzy na temat nowoczesnych technologii wytwórczych. Teraz SMARTTECH przygotował konkursy dla szkół biorących udział w programie oraz ich uczniów.

Jeśli chodzi o konkurs dla szkół, to w trzech wylosowanych szkołach zostaną przeprowadzone lekcję pokazowe ze skanowania 3D dla wybranej klasy. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zapisać się na newsletter SMARTTECH, zasubskrybować kanał na YouTube, polubić profil firmy na FB lub LinkedIn i udostępnić fanpage na tablicy.

W konkursie dla uczniów do wygrania jest 5 zestawów firmowych gadżetów. Aby wziąć w nim udział należy zrobić zdjęcie podczas pracy z plikami udostępnionymi przez SMARTTECH3D na lekcji i dodać je w komentarzu pod postem na FB dotyczącym programu.

Szczegóły konkursu są dostępne tutaj. Wyniki zostaną ogłoszone 1 czerwca 2020 r.
Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like