SMARTTECH – polski producent skanerów 3D ogłosił, że firma CADimensions, Inc. stała się jego oficjalnym przedstawicielem na terenie Stanów Zjednoczonych. Firma jako oficjalny dystrybutor będzie sprzedawała i wspierała optyczne skanery 3D firmy SMARTTECH. Amerykańskie przedsiębiorstwo zapewni także wsparcie techniczne dla oprogramowania Geomagic dedykowanego inżynierii odwrotnej i kontroli jakości, reprezentując SMARTTECH na terenie USA.

CADimensions zostało założone w 1990 r. w Syracuse, w stanie Nowy Jork. Firma jest znana z dystrybucji przemysłowych drukarek 3D Stratasys oraz ze sprzedaży oprogramowania SOLIDWORKS. Misją CADimensions jest dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań w celu redukcji kosztów i czasu potrzebnego na zaprojektowanie i wytworzenie gotowego produktu.

Przez 25 lat służyliśmy społeczności inżynierów 3D. Zaczęliśmy od oprogramowania CAD, a wraz z rozwojem firmy staliśmy się dystrybutorem drukarek 3D firmy Strasasys. Optyczne skanery 3D to kolejny krok w ewolucji CADimensions. Nasi klienci wyrazili zapotrzebowanie na technologię skanowania 3D, interesując się najnowocześniejszymi rozwiązaniami w rozsądnej cenie” – powiedział Andrew DiLaura, wiceprezes odpowiedzialny za sprzedaż i marketing.

Tak skomentował to z kolei Krzysztof Gębarski, prezes firmy SMARTTECH – “CADimensions posiada nasz wysokiej klasy optyczny system pomiarowy z linii MICRON3D i wszystkie moduły oprogramowania Geomagic. Z dostępem do tak zaawansowanych rozwiązań nasz nowy przedstawiciel jest w stanie w pełni zaprezentować technologię skanowania 3D nie tylko na rynkach przemysłowym, ale też edukacyjnym oraz muzealnym”.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować