SMARTTECH, polski producent optycznych systemów pomiarowych w związku z dynamiczny rozwojem ogłasza nabór nowych pracowników. Firma jest w fazie poszukiwań nowych pracowników na stanowiska związane zarówno z zagadnieniami technicznymi jak i kontaktem z klientami oraz mediami.

Przedsiębiorstwo może pochwalić się blisko osiemnastoletnim doświadczeniem w produkcji skanerów 3D dla przemysłu, medycyny oraz archeologii. Szerokie możliwości zastosowania urządzeń SMARTTECH m.in. w wizualizacji, ale także kontroli jakości, inżynierii odwrotnej oraz pozyskiwaniu modeli do szybkiego prototypowania sprawiają, że firma wciąż cieszy się niesłabnąca popularnością.

SMARTTECH w związku z wzrastającym zainteresowaniem rozwiązań z zakresu technologii addytywnych oraz inżynierii odwrotnej poszukuje pracowników na stanowiska:

  • Regional Channel Manager with English – odpowiedzialny za rozszerzanie sieci dystrybucji o nowych partnerów na rynku europejskim, amerykańskim i azjatyckim oraz utrzymywanie relacji z obecnymi dystrybutorami; reprezentowanie firmy na targach branżowych.
  • Młodszy specjalista ds. pomiarów – ogłoszenie kierowane głównie do studentów kierunków technicznych (doświadczenie w oprogramowaniu CAD mile widziane), którzy nie boją się nauki nowych technologii.
  • Młodszy specjalista ds. marketingu – pośród zadań młodszego specjalisty ds. marketingu znajduje się przede wszystkim pisanie tekstów technicznych oraz dbanie o wizerunek firmy w mediach społecznościowych.
  • Programista C++ – praca w zakresie rozwoju oprogramowania i ulepszania algorytmów powstających urządzeń. Firma podkreśla, że zespół programistów działa w języku C++ 11, dlatego niezbędna jest chęć rozwoju w tym kierunku. Poszukiwani przede wszystkim studenci ostatnich lat studiów inżynierskich lub studiów magisterskich.

Jak podkreślają przedstawiciele SMARTTECH praca w ich zespole to nieustanny rozwój i nauka nowych umiejętności, dlatego od potencjalnych pracowników oczekują przede wszystkim kreatywności oraz zaangażowania na najwyższym poziomie.

Zainteresowani mogą przesyłać swoje CV do działu rekrutacyjnego pod adres: [email protected]

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować