W ostaniach dniach 29-31 stolicy w Japonii odbyły się międzynarodowe targi TCT Japan – jedne z największych targów przemysłowych poświęconych produkcji addytywnej oraz wszystkim procesom z tym związanym. Targi, w przeciwieństwie do TCT Asia odbyły się w planowanym terminie.

Eksperci z różnych sektorów przemysłu, takich jak motoryzacja, inżynieria mechaniczna, technologia medyczna, elektrotechnika i wielu innych, spotkali się, aby poznać wymienić się spostrzeżeniami i doświadczeniami dotyczących technologii drukowania, skanowania 3D czyli innowacyjnych technologii produkcyjnych, wpisujących się w trend Przemysłu 4.0.

W czasie trwania targów polski producent skanerów 3D i oprogramowania zaprezentował swoje rozwiązania na jednym z najdynamiczniej rozwijających się rynków. Odwiedzający targi mogli zapoznać sie między innymi ze skanerami SMARTTECH3D UNIVERSE oraz MICRON3D green oraz z autorskim oprogramowaniem SMARTTECH3Dmeasure. Oprogramowanie to nie tylko steruje pracą skanera 3D, ale zapewnia także szybką i intuicyjną obsługę danych 3D, gwarantując użytkownikowi wysoki komfort pracy.

W czasie wydarzenia, największe zainteresowanie wzbudził skaner MICRON3D green, którego obudowa i konstrukcja powstały z nowoczesnego i wytrzymałego włókna węglowego, odpornego na wahania temperatur otoczenia, specjalne rozwiązania zastosowane wewnątrz skanera tłumią drgania, dodatkowo wnętrze zabezpieczone zostało łatwym do wyczyszczenia, wymiennym filtrem pyłoszczelnym. Wszystko to sprawia, że skaner MICRON3D green jest niezawodny i może być z powodzeniem wykorzystywany zarówno w specjalnie przystosowanym laboratorium jak i poza nim.

Skaner MICRON3D green wyposażony jest w wersji standardowej w dedykowane, wcześniej wspomniane oprogramowanie SMARTTECH3Dmeasure, stabilny statyw z głowicą uchylno-obrotową, lasery pozycjonujące oraz walizkę transportową.

Poniżej krótka fotorelacja z targów:

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like