Jak zapewne część z Was zdążyła się zorientować – dzisiejszy dzień przebiega nam w dość specyficzny sposób… Mam nadzieję, iż przynajmniej część rzeczy jakie przygotowaliśmy na dziś Wam się spodobała? W ramach miłego podsumowania, zapraszamy wszystkich jutro na krótki i szybki, sobotni konkursik. Partnerem konkursu jest get3D oraz colorFabb, którego get3D jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę.

Zasady konkursu są proste – jutro pomiędzy godziną 09:00 a 11:00 na portalu pojawi się artykuł z pytaniem konkursowym. Pytanie będzie tylko jedno – wygrywa więc tylko jedna osoba. Odpowiedź należy przesłać na adres [email protected]. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na w/w maila. Rozstrzygnięcie nastąpi w samo południe (sobota 02.04.2016 r.).

Nagrodą w konkursie będzie 1 rolka dowolnego filamentu colorFabb dostępnego w sklepie get3D. Nie ma limitów na gatunek, kolor lub cenę – to co będzie na stanie w sklepie get3D trafia w wasze ręce. get3D szykuje kilka niespodzianek innego typu, będzie zatem świetna okazja ku temu aby przejrzeć asortyment i wypatrzeć w nim inne ciekawostki.

3D Filamenty colorFabb

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

1 Komentarz

  1. ???

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować

Więcej w News