Sonda SYS

Sonda SYS Sp. z o.o.

DANE FIRMY:

ul. Kościuszki 107A
42-440 Ogrodzieniec

TELEFON: (+48) 32 672 35 01

E-mail: [email protected]
WWW: www.sondasys.com

MAPA DOJAZDU:
OPIS FIRMY:

Sonda SYS. jest firmą założoną przez ekspertów i praktyków z prawie 15-letnim doświadczeniem w dziedzinach: drukowania 3D, szybkiego prototypowania i konstrukcji CAD/CAM.

Maciej Patrzałek, współwłaściciel i CEO firmy to jedna z osób najdłużej działających na polskim rynku druku 3D i drukarek 3D. Od ponad 13 lat jest właścicielem i prezesem zarządu w Solveere – jednej z największych prototypowni w Polsce, specjalizującej się w projektach dla branży automotive.

Wiele lat doświadczenia w sprzedaży drukarek 3D innych producentów (działających w technologiach takich jak: FDM, SLA, SLS, 3SP, DLP i PolyJet) zaowocowało stworzeniem własnej marki przemysłowych maszyn do drukowania 3D – Sonda SYS.

Sonda SYS. to firma prywatna, ze 100% polskim kapitałem.

Najważniejszą pozycją w ofercie firmy są urządzenia pracujące w technologii selektywnego spiekania proszków poliamidowych – SLS. System do druku SLS – Sonda SYS SL02 – jako jedyny na światowym rynku posiada komorę roboczą o zmiennych wymiarach. Dzięki możliwości zwiększenia/ zmniejszenia objętości pola roboczego urządzenie pozwala na wysoką elastyczność produkcyjną i duże oszczędności w użytkowaniu materiałów eksploatacyjnych.

OFERTA:

Sonda SYS. Oferuje także produkcyjne systemy SLA oraz SLM.

SLS

SLA

SLM

GALERIA:

Brak możliwości dodawania komenarzy

Więcej w Sonda SYS