Kilkanaście dni temu Spectrum Group – jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm na polskim rynku druku 3D poinformowała, że nawiązała ścisłą współpracę z łotewskim Mass Portal, producentem zdobywających coraz większy rozgłos i poważanie na świecie drukarek 3D, drukujących w technologii FDM. Spectrum Group wprowadziło już urządzenia Mass Portal do swojej oferty, rozpoczęło również budowanie sieci resellerów na terenie kraju.

Flagowymi produktami Mass Portal są drukarki 3D z serii Pharaoh, charakteryzujące się bardzo dużym obszarem roboczym, wysoką precyzją wydruków oraz możliwością drukowania nawet 3 różnymi materiałami równocześnie (w zależności od rodzaju maszyny). Średnica stołu (XY) wynosi w zależności od modelu 20 cm do 35 cm, natomiast wysokość zadruku (Z) to zakres od 20 cm do 65 cm.

Spectrum Group jest znane przede wszystkim z produkcji wysokiej jakości materiałów do druku 3D – Spectrum Filaments. Filamenty zostały docenione przez panel 90 ekspertów głosujących w plebiscycie nagród branżowych CD3D, którzy nagrodzili je mianem najlepszych produktów tego typu w 2015 r. Sama firma zdobyła także tytuł najlepszej nowej polskiej firmy 2015 r.

Gala CD3D 39

1 lutego br. w Warszawie został uruchomiony salon firmowy – Spectrum Store, w którym klienci mogą zakupić zarówno filamenty Spectrum, jak i szereg drukarek 3D. Oprócz Mass Portal, firma oferuje urządzenia 3DGence, Monkeyfab, czy Zortrax.

Mass Portal 01

Wszystkie firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy w zakresie sprzedaży drukarek 3D Mass Portal, mogą kontaktować się bezpośrednio z przedstawicielami Spectrum Group: [email protected].

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować