Spectrum Store – nowa marka cenionego producenta filamentów Spectrum Filaments, wprowadziła do swojej oferty drukarki 3D łotewskiej firmy Mass Portal. Urządzenia zadebiutowały podczas targów Dni Druku 3D w Kielcach, gdzie zachwycały wysokiej jakości precyzyjnymi wydrukami. Spectrum, które jest wyłącznym dystrybutorem drukarek 3D tej firmy na Polskę, rozpoczyna sprzedaż urządzeń Mass Portal z serii Pharaoh. Drukarki 3D można obejrzeć w salonie firmowym, zlokalizowanym w Warszawie, przy ul. Puławskiej 233.

Spectrum Store został oficjalnie uruchomiony 1 lutego br. W salonie można zakupić zarówno firmowe filamenty, jak również drukarki 3D takich firm jak 3DGence One, Zortrax M200, 3DKreator, Monkeyfab PRIME czy Micro 3D. Teraz oferta została poszerzona o Mass Portal – markę, która zdobywa coraz większą popularność na światowych rynkach.

Mass Portal Pharaoh to duże i bardzo solidnie wykonane delty o sporych obszarach roboczych. Średnica stołu (XY) wynosi w zależności od modelu 20 cm lub 35 cm, natomiast wysokość zadruku (Z) to zakres od 20 cm do 65 cm. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość drukowania nawet 3 różnych materiałów na raz z wykorzystaniem tylko jednej głowicy drukującej – w tę opcję są wyposażone najdroższe modele drukarek 3D: Grand Pharaoh XD Plus Triple lub Grand Pharaoh ED Plus Triple.

Mass Portal 01

Ponadto, Mass Portal jest wyposażone w zamknięte i świetnie wentylowane komory robocze, jak również duże panele dotykowe LCD, odpowiedzialne za sterowanie urządzeniem (jedynie najtańsze modele z serii Pharaoh ED mają zwykły wyświetlacz monochromatyczny). Drukarki 3D korzystają z oprogramowania Simplify, którego pełna licencja jest dodawana do każdego urządzenia.

Mass Portal 03

Aktualnie w sklepie Spectrum Store można zakupić pojedyncze drukarki 3D Mass Portal, ale już na początku maja pojawi się pełen asortyment tej marki.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować