Stratasys ogłosił nowy program lojalnościowy i rabatowy dla klientów swoich firm firm resellerskich i oficjalnych biur usług druku 3D. Program zapewnia dostęp do rabatów ilościowych na systemy Stratasys, materiały, umowy serwisowe i oprogramowanie, a także do cen hurtowych części drukowanych na żądanie wykonywanych za pośrednictwem Stratasys Direct Manufacturing.

W ramach programu jego członkowie mają możliwość prowadzenia uproszczonych operacji w oparciu o trzy poziomy, zaczynając od 100.000 dolarów rocznie w zamówieniach. Otrzymują dostęp do specjalnego centrum online, w którym można zamawiać materiały do ​​produkcji addytywnej, klasy konserwacji usług w ramach pięciu technologii oferowanych przez firmę oraz 75% zniżki na integrację oprogramowania w celu usprawnienia przepływu pracy w produkcji. Program umożliwia członkom agregowanie zakupów w celu uzyskania większych rabatów ilościowych.

Oprócz zniżek, sieć dostawców zapewnia członkom programu lojalnościowego dostęp do ekskluzywnych możliwości edukacyjnych i sieciowych, wspierając dynamiczny ekosystem wytwarzania przyrostowego. Stratasys inwestuje również w rozwój partnerstwa między klientami biur usługowych a Stratasys Direct Manufacturing, aby ułatwić model insourcingu – outsourcingu w celu uzyskania dostępu do technologii wytwarzania przyrostowego lub materiałów nieoferowanych we własnym zakresie.

Źródło: materiały prasowe Stratasys

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like