Świąteczna promocja 3DKreator

0

Święta Bożego Narodzenia tuż tuż, niż zatem dziwnego, iż co chwila pojawiają się specjalne, świąteczne promocje i oferty specjalne. Krakowski producent niskobudżetowych drukarek 3DKreator postanowił wprowadzić aż trzy! Pierwsza promocja dotyczy możliwości odebrania 3 filamentów gratis przy zakupie drukarki 3D, druga to 10% rabatu na skaner 3D kupowany w pakiecie z drukarką 3D, a trzeci to rabat w wysokości 2000 PLN na pakiet wyposażenia dla drukarzy 3D o nazwie 3D Studio – również powiązana z zakupem drukarki 3D. Wszystkie trzy oferty są ważne tylko do końca grudnia bieżącego roku!

3DKreator funkcjonuje na rynku niskobudżetowych drukarek 3D od zeszłego roku. Jego flagowym produktem jest Kreator Motion, urządzenie o obszarze roboczym 20 x 20 x 19 cm, dużej, zamkniętej obudowie wykonanej z aluminium wyposażonej w schowek na filament. Głównym udziałowcem firmy jest MCI Capital S.A. – jeden z największych funduszy inwestycyjnych w Polsce, który posiada w portfolio m.in. takie spółki jak WP, ABC Data, morele.net, czy NaviExpert.

Od połowy bieżącego roku 3DKreator bardzo aktywnie działa na rynku drukarek 3D, mając realną szansę na wejście do TOP 5 największych producentów drukarek 3D w Polsce. Firma koncentruje się obecnie na poszerzaniu swojej sieci dystrybucyjnej zarówno w Polsce jak i w Europie.

Kreator Motion Promocja

W pakiet zestawu 3D Studio wchodzą:

  • drukarka 3D Kreator Motion
  • drzwiczki przednie Hermetic
  • skaner 3D David SLS 2
  • 6 filamentów 3DK (3 x PLA, 2 x ABS, 1 x Nylon)
  • mata do drukowania
  • impregnat do postprodukcji.

Kreator Motion Promocja

Źródło: www.3dkreator.com

Udostępnij.

O autorze

Informacje Prasowe

Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.