Święta za pasem, a wraz z nimi gorączka Bożonarodzeniowa. Zakup prezentów (większość i tak będzie zwlekać do ostatniej chwili), choinki (co roku obiecujemy sobie “sztuczną na lata“, a i tak kończymy z półżywą z placu pod marketem) oraz snucie planów “gdzie spędzić święta?“. Tymczasem łódzkie get3D postanowiło wprowadzić w to całe zamieszanie akcent “przyrostowy” i uruchomiło sprzedaż jedynych w swoim rodzaju ozdób świątecznych wydrukowanych na drukarkach 3D. Są one dostępne w sklepie internetowym firmy oraz w Experymentarium, mieszczącym się w łódzkiej Manufakturze, gdzie get3D ma swoje stanowisko z drukarkami 3D.

Wydruki jakie można zakupić to postać aniołka oraz śnieżynki. Zostały one zaprojektowane przez Annę Benderę i Magdalenę Stecką z get3D i są drukowane na drukarkach 3D Ultimaker z PLA colorFabb. Dostępna jest szeroka gama kolorów z palety colorFabb – w tym wydruki z materiału fluorescencyjnego. Aniołki posiadają secesyjne motywy na sukience i skrzydłach i występują w dwóch rozmiarach 13 cm i 17 cm. Koszt wydruków oscyluje w granicach 39,90 – 59,90 PLN.

Wszystkich łodzian (oraz osoby odwiedzające w najbliższych dniach z różnych względów Łódź) zachęcamy równocześnie do wizyty w Experymentarium, gdzie na specjalnie przygotowanym stoisku prezentowane są drukarki 3D Ultimakera – GO, Extended i Ultimaker 2. Stoisko jest czynne codziennie w godzinach pracy Experymentarium tj. 10:00 – 22:00. Drukarki 3D drukują (np. wspomniane aniołki lub gwiazdki), można też obejrzeć gotowe wydruki z różnych mniej lub bardziej typowych filamentów.

Źródło: www.get3D.pl

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować