W dniach 26-28 września 2017 w centrum wystawienniczym NEC Birmingham odbędą się jedne z największych targów dotyczących technologii druku 3D na świecie. Wydarzenie corocznie gromadzi tłumy wystawców, specjalistów, inżynierów, konstruktorów oraz entuzjastów technologii addytywnych. Uczestnicy tego spotkania mają szansę wziąć udział w serii inspirujących wykładów, demonstracji nowych produktów i doświadczyć technologii przyszłości m.in. na stoisku producenta drukarek 3D VSHAPER.

Wiosną 2017 roku VERASHAPE nawiązało współpracę z brytyjską firmą AM3D, która oferuje rozwiązania druku 3D VSHAPER na rynku brytyjskim. To właśnie wspólnie z brytyjskim resellerem, przedstawiciele VERASHAPE zaprezentują drukarki 3D VSHAPER na nadchodzących targach w Birmingham.

Podczas wydarzenia odbędzie się światowa premiera najnowszej wersji oprogramowania SOFTSHAPER 2018. Dzięki licencji udzielonej przez Siemens PLM Software, VERASHAPE prowadzi prace programistyczne w oparciu o jądro modelowania bryłowego Parasolid®, tworząc oprogramowanie wspierające importowanie i odpowiednie przygotowanie modeli do druku 3D. W lutym bieżącego roku rozpoczęły się beta-testy najnowszej wersji oprogramowania, w których bierze udział 217 beta-testerów z 23 krajów.

Światowa premiera oprogramowania SOFTSHAPER 2018 to nie jedyna nowość jaką producent zaprezentuje podczas nadchodzących targów w Birmingham. Szczegółowe informacje na ten temat ukażą się już wkrótce. Rozwiązania VSHAPER oraz najnowsza wersja oprogramowania SOFTSHAPER 2018 zostaną zaprezentowane na stoisku F40.

Źródło:  www.vshaper.com

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like