Światowa premiera scan3D UNIVERSE SP podczas targów Hannover Messe

0

Podczas X, jubileuszowej edycji Dni Druku 3D SMARTTECH po raz pierwszy zaprezentował swój nowy system scan3D UNIVERSE SP. Teraz producent optycznych systemów pomiarowych, chcąc zwrócić się do szerszego grona użytkowników zapowiada światową premierę urządzenia, która odbędzie się podczas nadchodzących targów Hannover Messe (23 – 27.04.2018 r.).

Co więcej, nowe urządzenie od SMARTTECH łączące w sobie prostotę obsługi z metrologicznie potwierdzoną dokładnością zostanie zaprezentowane w atrakcyjnej cenie – 9900 euro.

scan3D UNIVERSE SP to urządzenie jest dedykowane przede wszystkim osobom rozpoczynającym pracę z bezdotykowymi technologiami pomiarowymi. Potwierdzona metrologicznie dokładność 50 mikronów gwarantuje, że skaner 3D może z powodzeniem być wykorzystywany w procesach inżynierii odwrotnej oraz kontroli jakości.

Do każdego zakupionego skanera 3D od SMARTTECH dołączana jest najnowsza wersja oprogramowania SMARTTECH3Dmeasure, dedykowanego obsłudze skanerów 3D firmy. Soft, który swoją premierę miał na tegorocznych targach TCT Asia umożliwia nie tylko przeprowadzenie skanowania 3D przy pomocy stolika obrotowego czy markerów pozycjonujących, ale jednoczśnie pozwala na łączenie po krzywiźnie pojedynczych skanów.

SMARTTECH3Dmeasure, dając możliwość obsługi 300 milionów punktów pomiarowych staje się jedynym dostępnym na rynku oprogramowaniem umożliwiającym płynną pracę na olbrzymich chmurach punktów.

Odwiedzający tegoroczne targi Hannover Messe będą mogli zobaczyć nowe urządzenie od SMARTTECH na Stoisku Narodowym H02 w hali 27.

Udostępnij.

O autorze

Informacje Prasowe

Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.