Sygnis New Technologies, od 2013 roku nieprzerwanie oficjalny dystrybutor FlashForge na Polskę, z końcem ubiegłego roku otrzymał status jedynego w kraju oficjalnego, autoryzowanego centrum gwarancyjnego i serwisowego dla drukarek 3D tej firmy.

FlashForge należy do czołówki producentów desktopowych drukarek przestrzennych – w jego ofercie znajdują się urządzenia pracujące zarówno w technologii wytwarzania detali z termoplastów (FDM) jak i żywic termoutwardzalnych (DLP). Podczas tegorocznych targów CES w Las Vegas firma poszerzyła ofertę aż o pięć nowych urządzeń – wśród nich m.in. Explorer Max czyli bazująca na ekranie LCD drukarka fotopolimerowa.

Współpraca pomiędzy Sygnis a chińską centralą Flashforge opiera się nie tylko na dystrybucji sprzętu – kooperacja firm to równocześnie praca nad zagadnieniami związanymi z udoskonalaniem dedykowanego drukarkom FlashForge oprogramowania (FlashPrint i Happy 3D) a także bieżącymi aktualizacjami i ulepszeniami na poziomie sprzętu.

Sygnis jako jedyne w Polsce autoryzowane centrum gwarancyjne i serwisowe FlashForge będzie świadczyć najwyższej jakości usługi w zakresie napraw oraz konserwacji urządzeń.

Zakupu drukarek 3D można dokonywać za pośrednictwem strony internetowej Sygnis. Od lutego br. roku Sygnis New Technologies podjął współpracę z  firmą 3Drukarki.pl, w której ofercie również znajdziemy urządzania od FlashForge. Co ważne,  drukarki przestrzenne kupione FlashForge kupione na oficjalnej stronie 3drukarki.pl podlegają takiej samej opiece gwarancyjnej oraz serwisowej jak te nabyte bezpośrednio u Sygnis.

Dodatkowo firma zwraca uwagę, że usługi serwisowe dla drukarek FlashForge zakupionych u innych resellerów są możliwe, jednak obowiązuje je odrębny cennik oraz niższy priorytet czasowy.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować