Sygnis S.A. ogłosiło otrzymanie listów autoryzujących spółkę jako dystrybutora brytyjskiej spółki Andor Technology i szwajcarskiej Bitplane, będących częścią renomowanej firmy Oxford Instruments. W wyniku rozmów pomiędzy przedstawicielami spółek, Sygnis S.A. zostało wyłącznym dystrybutorem rozwiązań technologicznych Andor Technology i Bitplane z Oxford Instruments w Polsce.

Dzięki podpisanym umowom dystrybucyjnym, Sygnis zostanie pierwszą i jedyną firmą w Polsce, będącą w stanie dostarczyć m.in. unikatowy, stołowy mikroskop konfokalny dedykowany dla instytutów badawczych, w ofercie znajdą się również kamery i oprogramowanie do analizy obrazów 2D i 3D.

Andor Technology istnieje od 1989 r., posiadając ponad 70 unikatowych produktów, 10.000 klientów w 55 krajach i 400 pracowników w 16 biurach na całym świecie, w tym w Wielkiej Brytanii, Chinach, Japonii i USA. Jest postrzegana jako jedna z najbardziej innowacyjnych firm w branży fotonicznej na świecie. Z kolei szwajcarska spółka Bitplane, jest producentem oprogramowania Imaris, które umożliwia analizę obrazu 2D i 3D do zastosowań laboratoryjnych.

Oxford Instruments – spółka-matka firm Andor i Bitplane (Imaris), to wiodący dostawca zaawansowanych technologicznie produktów i usług dla firm przemysłowych i środowisk naukowych. Głównym celem spółki jest wspieranie klientów w rozwiązywaniu niektórych z najbardziej palących wyzwań na świecie, umożliwiając m.in. bardziej ekologiczną gospodarkę, lepszą komunikację, lepszą opiekę medyczną czy dokonywanie przełomów w badaniach.

Źródło: www.mode360.eu

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like