Odłożyliście już trochę pieniędzy na wymarzone wakacje? Okazuje się, że istnieje dużo lepsza opcja, na którą możecie przeznaczyć swoje oszczędności niż urlop. Jeszcze tylko przez kilka dni trwa promocja organizowana przez Blackfrog.pl – sklep internetowy z filamentami i akcesoriami dedykowanymi dla drukarek 3D. Nie ma czasu do stracenia, bo okazja jest naprawdę kusząca. Na czym polega?

Oferta ma związek z trwającą właśnie przedsprzedażą nowego modelu drukarki 3D UP! Mini 2. Przy jej zakupie klient otrzyma dodatkowo jedną puszkę Dimafixu, zapewniającego lepszą przyczepność pomiędzy wydrukiem, a stołem oraz dwie rolki wybranego filamentu PLA lub ABS produkcji 3D Vario lub Plast Spaw Wolfix. Każdy kto złoży zamówienie teraz, już w drugiej połowie sierpnia będzie mógł cieszyć się profesjonalnymi wydrukami 3D.

Blackfrog.pl jest jednym z dystrybutorów drukarki UP! Mini 2. Firma TierTime po raz pierwszy zaprezentowała ją na początku roku. Urządzenie jest drugą odsłoną cieszącej się niesłabnąca popularnością drukarki 3D. Co ciekawe, nowa UP! Mini posiada szereg udogodnień, ale mimo to jej cena nie uległa zmianie w stosunku do “jedynki”.

Wbudowany ekran dotykowy, funkcja automatycznej kalibracji stołu czy filtr niwelujący opary – to tylko niektóre z udogodnień, jakie zostały wprowadzone do nowej wersji UP! Mini. Drukarka oferuje jeden z najmniejszych dostępnych obszarów roboczych przy zachowaniu całkowitej precyzji wydruku. Rozmiar sprawia, że jest ona idealnym modelem dla początkujących użytkowników, którzy skupieni są przede wszystkim na druku niewielkich detali.

UPmini2(1)

Jeżeli nadal stoicie przed wyborem: urlop czy UP! Mini 2 to dokładniejsze informacje dotyczące promocji znajdziecie tutaj.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować