“The Scum story” to dokument, który musi obejrzeć każdy fanatyk grind-coru i Napalm Death. Legendarny perkusista Mick Harris, jeden z prekursorów blast-beatów i grind-coru, przedstawia niezwykłą opowieść o powstaniu najważniejszego albumu w historii gatunku i jednego z najważniejszych albumów w historii metalu w ogóle.

“Scum” to płyta niezwykła pod wieloma względami. To jedna z pierwszych płyt w historii grind-core, stanowiąca wzorzec dla setek tysięcy kapel na całym świecie. To na niej znajduje się najkrótszy utwór w historii muzyki (“You suffer”). To w końcu chyba jedyna płyta, która została nagrana przez… dwa zupełnie różne składy osobowe, gdzie jedynym stałym członkiem zespołu był wspomniany na wstępie Mick Harris. Zachęcam do oglądania…

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować

Więcej w Po godzinach