twin3D – firma zajmująca się nowoczesnym skanowaniem 3D w technice fotogrametrii oraz drukiem 3D zminiaturyzowanych replik ludzi ogłasza nowy, dużo atrakcyjniejszy cennik usług. Wydruki są realizowane w pełnym kolorze z proszku gipsowego, w technologii CJP na wysokiej klasy maszynach 3D Systems – największej firmy produkującej drukarki 3D na świecie. Aktualnie najtańszy wydruk kosztuje zaledwie 290 PLN i dotyczy on repliki wysokiej na 10 cm.

Usługa oferowana przez twin3D brzmi w dość skomplikowany sposób, jednakże w rzeczywistości jest bardzo prosta. Polega na tym, iż osoba pragnąca stworzyć replikę samego siebie, staje wewnątrz okręgu zbudowanego z szeregu kolumn, na których poustawiane są aparaty fotograficzne. Aparatów jest 64 i w momencie gdy wewnątrz okręgu stanie osoba (lub inny model do skanowania 3D), każdy z nich robi w tym samym momencie zdjęcie. Jako, że stoją one na różnej wysokości, pod różnym promieniem i kątem, robią inne ujęcie tego samego modelu. Następnie zdjęcia trafiają do komputera i są łączone przez specjalistyczne oprogramowanie w cyfrowy model 3D.

twin3D 10

Cała usługa z punktu widzenia klienta trwa… kilka sekund. Wystarczy wejść do wnętrza okręgu i przybrać właściwą pozę. Resztą zajmuje się już twin3D.

Nowy cennik usług jest następujący (wszystkie ceny brutto):

WYSOKOŚĆ FIGURKI – CENA

10 cm – 370 PLN
15 cm – 570 PLN
20 cm – 770 PLN
25 cm – 975 PLN
30 cm – 1870 PLN
35 cm – 2470 PLN

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować