UBOT 3D nie zwalnia tempa. Po udziale na targach TTM, towarzyszącym targom MotoShow w Poznaniu oraz na zeszłorocznych Dniach Druku 3D, gdzie odbyła się oficjalna premiera nowej drukarki 3D firmy – P440, krakowski producent zaprasza na kolejną imprezę targową, tym razem do Niemiec – Hannover Messe. UBOT 3D będzie prezentować się w gronie innych 15 firm w hali 27, na polskim stoisku narodowym przygotowanym przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu.

Hannover Messe to jedna z największych imprez targowych poświęconych nowym technologiom. Wydarzenie będzie trwało cały przyszły tydzień, w dniach 23-27 kwiecień 2018 r. i weźmie w nim udział blisko 5000 wystawców z całego świata. W zeszłym roku Polska była krajem partnerskim targów, w tym tytuł ten dzierży Meksyk.

Podczas targów, UBOT 3D zaprezentuje swój najnowszy model drukarki 3D – P440 oraz dwa pozostałe modele – opisywany niedawno na łamach 3D w praktyce UBOT 3D S+ oraz TOWER S+. P440 to pierwszy model drukarki 3D UBOT 3D z nowej linii Professional. Urządzenie posiada obszar roboczy na poziomie 440 x 330 x 300 mm, zamknięty w szczelnej i podgrzewanej komorze roboczej. Urządzenie jest ponadto wyposażone m.in. w system autokalibracji, autorski extruder UBOT Hercules z podwójnym sprzężeniem i zwiększeniem siły ciągnącej filament oraz głowicę Hotend Hellfire pozwalającą na stosowanie materiałów wysokotemperaturowych oraz kamerę video.

Grafika przewodnia: Agencja M Promotion / PAIH

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować