Ulitimaker – Holenderska firma produkująca jedną z najpopularniejszych niskobudżetowych drukarek 3D na rynku, zapowiada premierę dwóch nowych urządzeń. W opublikowanym wczoraj krótkim, 20 sekundowym klipie reklamowym widać na razie niewiele. Oprócz swojej flagowej konstrukcji Ulitimakera 2, widać zarysy mniejszej i większej wersji tego urządzenia. Premiera ma mieć miejsce 6-go stycznia 2015 r.

W niedawnych Nagrodach Branżowych CD3D 2014r. Ulitimaker zajął III miejsce w kategorii “Najlepsza Zagraniczna Firma Roku 2014” oraz  II miejsce w kategorii “Najlepsza Zagraniczna Drukarka 3D Roku 2014“.

Źródło: imrahil via MójRepRap

Anna Ślusarczyk
Kierownik biura w CD3D. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w pracy na stanowiskach managerskich i kierowniczych w firmach produkcyjnych o charakterze przemysłowym i spożywczym.

  5 Komentarze

  1. nieeee!!! ta data to kretyńska notacja amerykańska mm-dd-rrrr! czyli premiera będzie nie w czerwcu ale 6 stycznia 2015!! podczas targów CES w Stanach

   1. Poprawione. Ale głupi ci Amerykanie 😉

    Swoją drogą, nie zdziwię się jak drukarki 3D fizycznie pojawią się na rynku dopiero w czerwcu. Wtedy nikt nie będzie mógł mieć o nic pretensji. W końcu Ultimaker jest w Europie, gdzie zapisuje się datę tak jak trzeba 😉

   2. No to jutro – ciekawe czy po naszemu to zapisali czy po hajmerykańsku. Jak dla mnie, to po hajmerykańsku 😉

  Zostaw odpowiedź

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Może cię również zainteresować

  Więcej w News