Druk 3D jest od samego początku swojego istnienia z powodzeniem wykorzystywany w przemyśle, motoryzacji, medycynie i wielu innych specjalistycznych branżach. Wraz z pojawieniem się technologii RepRap i drukarek desktopowych, ich użytkownicy – częśto pasjonaci nowych technologii i hobbyści wyszukują coraz to nowszych obszarów do wykorzystania tej technologii. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Rob`s Model Workshop.

źródło: www.robs-mw.com/

Tak piszą o sobie: “zadaniem RMW jest dostarczanie innowacyjnych i unikatowych akcesoriów dla hobbystów. Skupiamy się na modelach, których nie można znaleźć nigdzie indziej. Nasze obecne projekty koncentrują się na H0 / skali 1:87. Obecnie tylko produkujemy zestawy, które trzeba jeszcze pomalować i zamontować. Korzystamy z najnowszych technik produkcji 3D drukowania. Gdy otrzymamy zamówienie, produkty są tworzone (drukowane) i wysłane do zamawiajacego.”

Niedawno RMW wystawili na Shapeways szczegółowy model repliki platformy podnośnika koszowego. Do tej pory firma wydała szereg bardzo realistycznych modeli maszyn roboczych. Podnośnik koszowy jest skalowany w skali 1:87 (H0) i jest dostępny do nabycia w Shapeways za jedyne 60 dolarów.

źródło: www.shapeways.com

źródło: www.shapeways.com

źródło: www.shapeways.com

Marcin Kwapisz
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w biznesie w zakresie sprzedaży. Oprócz tego prowadzi szkolenia informatyczne i zajmuje się profesjonalną fotografią cyfrową.

    Zostaw odpowiedź

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Może cię również zainteresować

    Więcej w Projekty 3D