Utwór tygodnia: Death By Stereo – „Growing Numb”

0

Rozpoczynamy nowy cykl artykułów w postaci utworu tygodnia. W każdy poniedziałek będziemy publikować jakiś ciekawy kawałek, który będzie patronował nam w bieżącym tygodniu. Zaczynamy od kalifornijskiej kapeli hard-corowej Death By Stereo i video z ich ostatniej płyty „Black Sheep of American dream” – „Growing numb„.

Death By Stereo istnieje już 17 lat i jest czołowym przedstawicielem kalifornijskiej sceny hard-corowej. Zespół prowadzony przez wokalistę Efrema Schulza i gitarzystę Dana Palmera, ma na koncie sześć albumów studyjnych i jedną koncertówkę. Muzyka jest szybka, agresywna, zachaczająca o klimaty thrash metalowe, lecz równocześnie bardzo melodyjna. W przeciwieństwie do większości gitarzystów kapel hard-corowych, Dan Palmer posiada dość wysokie umiejętności i gra fantastyczne i dość skomplikowane jak na ten rodzaj muzyki solówki.

Death By Stereo dali niesamowity koncert w zeszłym roku w Łodzi, gdzie przyjechali wraz z Agnostic Front i Naysayer. Chociaż z początku mało ludzi bawiło się do ich muzyki (wszyscy czekali na AF), zespół zmiażdżył wszystkich, gdy Schultz wraz z basistą  i gitarzystą zeskoczyli ze sceny i biegali grając i śpiewając wśród zgromadzonej publiki. Jakby ujęli to Mordecai i Rigby ze „Zwyczajnego Serialu„: ale czad!

DBS

Efrem Schulz i autor artykułu
Łódź, luty 2012 Dekompresja

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku.