W zeszłym tygodniu utworem tygodnia był kawałek Sepultury, w tym klimat będzie nieco podobny. The Unabomber Files to zespół basisty i jedynego oryginalnego członka Sepultury – Paulo Jr. „Buried in my Bunker” pochodzi z debiutanckiej, sześcioutworowej EP`ki zespołu, tworzonego oprócz Paulo Jr. przez członków Eminence i The Mist.

Zespół powstał w 2009 roku i gra prosty, ciężki i surowy brazylijski thrash metal, mocno inspirowany Sepulturą lat 90-tych.  Ciekawym w tym projekcie jest właśnie udział Paulo Jr. – najbardziej znanego członka grupy, który nie słynie jednak ze zbyt wyrafinowanego warsztatu muzycznego i pozostawał zawsze w cieniu pozostałych członków Sepultury. Mimo to, powyższy utwór – jak i cała reszta kawałków z EP`ki, prezentuje się całkiem solidnie i zachęcam do zapoznania się z tą dość niszową póki co kapelą.

The Unabomber Files

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować

Więcej w Po godzinach