UWAGA: prosimy o kontakt osoby lub firmy mające problemy z firmą z branży druku 3D z Wielkopolski

0

Szanowni Państwo, w przeciągu ostatnich kilku tygodni skontaktowało się z nami kilka osób i firm z prośbą o pomoc w sprawie problemów jakie mają z pewną firmą z Wielkopolski działającą w branży druku 3D. Mamy również informację z rynku, iż tych osób może być bez porównania więcej. Jeżeli chcielibyście Państwo podzielić się swoimi doświadczeniami, opiniami lub problemami prosimy o kontakt mailowy na adres: [email protected]. W miarę możliwości postaramy się pomóc lub skontaktować Państwa ze sobą, abyście mogli wspólnie podjąć bardziej skuteczne kroki w celu rozwiązania swoich kłopotów.

WAŻNE: ten artykuł ma tylko i wyłącznie charakter informacyjny, a jego cel został dokładnie opisany w powyższym akapicie. Wszystkie komentarze pod artykułem, które insynuowałyby lub oskarżałyby konkretne podmioty gospodarcze w sposób anonimowy lub bezpodstawny (tzn. bez podawania konkretnych problemów i szczegółów sprawy) będą natychmiast kasowane. Wszystkich zainteresowanych problemem i/lub jego rozwiązaniem prosimy o kontakt mailowy pod wskazanym powyżej adresem.

EDIT: przedmiotem artykułu NIE JEST żadna firma znajdująca się w naszej BAZIE FIRM.

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku.